Ana SayfaKurumsalBranşlarSpor OkullarıMultimedyaFikstürİletişim
Fikstür


Basketbol EBBL 1. Grup

Tarih Gün Saat Salon Ev Sahibi Takım Sonuç Misafir Takım
26.10.2013 Cumartesi 17:00 Buca Akıncılar Serdar Yereli S.S. İzmir BŞB. 94 - 57 Altay
27.10.2013 Pazar 16:00 Cumhuriyet Mah. S.S. Bostanli Spor 101 - 53 Bornova Belediyesi
27.10.2013 Pazar 16:00 Tire S.S. Tire Belediye 73 - 63 Özel Bilgi İöo
02.11.2013 Cumartesi 16:00 Buca Akıncılar Serdar Yereli S.S. Altay 0 - 0 Yarimada Spor
02.11.2013 Cumartesi 16:00 Bornova Belediye S.S. Bornova Belediyesi 62 - 129 İzmir BŞB.
03.11.2013 Pazar 16:00 Tire S.S. Özel Bilgi İöo 67 - 73 Bostanli Spor
10.11.2013 Pazar 16:00 Cumhuriyet Mah. S.S. Bostanli Spor 49 - 78 İzmir BŞB.
10.11.2013 Pazar 16:00 Tire S.S. Tire Belediye 50 - 64 Altay
10.11.2013 Pazar 16:00 Urla 12 Eylül S.S. Yarimada Spor 65 - 89 Özel Bilgi İöo
16.11.2013 Cumartesi 16:00 Buca Akıncılar Serdar Yereli S.S. Altay 55 - 64 Bostanli Spor
16.11.2013 Cumartesi 16:00 Bornova Belediye S.S. Bornova Belediyesi 54 - 100 Tire Belediye
17.11.2013 Pazar 15:00 Celal Atik S.S. İzmir BŞB. 123 - 50 Yarimada Spor
24.11.2013 Pazar 14:00 Tire S.S. Özel Bilgi İöo 80 - 63 Altay
24.11.2013 Pazar 16:00 Tire S.S. Tire Belediye 52 - 46 Bostanli Spor
24.11.2013 Pazar 16:00 Urla 12 Eylül S.S. Yarimada Spor 71 - 85 Bornova Belediyesi
30.11.2013 Cumartesi 14:00 Celal Atik S.S. İzmir BŞB. 92 77 Tire Belediye
30.11.2013 Cumartesi 16:00 Bornova Belediye S.S. Bornova Belediyesi 84 108 Özel Bilgi İöo
01.12.2013 Pazar 16:00 Cumhuriyet Mah. S.S. Bostanli Spor 0 0 Yarimada Spor
07.12.2013 Cumartesi 16:00 Bornova Belediye S.S. Bornova Belediyesi 74 75 Altay
08.12.2013 Pazar 16:00 Tire S.S. Özel Bilgi İöo 60 99 İzmir BŞB.
08.12.2013 Pazar 16:00 Urla 12 Eylül S.S. Yarimada Spor 56 82 Tire Belediye
14.12.2013 Cumartesi 16:00 Bornova Belediye S.S. Bornova Belediyesi 59 96 Bostanli Spor
14.12.2013 Cumartesi 16:00 Buca Akıncılar Serdar Yereli S.S. Altay 54 84 İzmir BŞB.
15.12.2013 Pazar 16:00 Tire S.S. Özel Bilgi İöo 60 77 Tire Belediye
21.12.2013 Cumartesi 16:00 Celal Atik S.S. İzmir BŞB. 117 57 Bornova Belediyesi
22.12.2013 Pazar 16:00 Cumhuriyet Mah. S.S. Bostanli Spor 84 60 Özel Bilgi İöo
22.12.2013 Pazar 16:00 Urla 12 Eylül S.S. Yarimada Spor 62 94 Altay
28.12.2013 Cumartesi 14:00 Celal Atik S.S. İzmir BŞB. 79 59 Bostanli Spor
28.12.2013 Cumartesi 16:00 Buca Akıncılar Serdar Yereli S.S. Altay 73 78 Tire Belediye
29.12.2013 Pazar 16:00 Tire S.S. Özel Bilgi İöo 81 69 Yarimada Spor
05.01.2014 Pazar 16:00 Cumhuriyet Mah. S.S. Bostanli Spor 70 55 Altay
05.01.2014 Pazar 16:00 Tire S.S. Tire Belediye 78 71 Bornova Belediyesi
05.01.2014 Pazar 16:00 Urla 12 Eylül S.S. Yarimada Spor 65 105 İzmir BŞB.
11.01.2014 Cumartesi 15:00 Bornova Belediye S.S. Bornova Belediyesi 84 82 Yarimada Spor
11.01.2014 Cumartesi 16:00 Buca Akıncılar Serdar Yereli S.S. Altay 78 76 Özel Bilgi İöo
12.01.2014 Pazar 16:00 Cumhuriyet Mah. S.S. Bostanli Spor 0 0 Tire Belediye
19.01.2014 Pazar 14:00 Tire S.S. Özel Bilgi İöo 90 82 Bornova Belediyesi
19.01.2014 Pazar 16:00 Tire S.S. Tire Belediye 0 0 İzmir BŞB.
19.01.2014 Pazar 16:00 Urla 12 Eylül S.S. Yarimada Spor 60 95 Bostanli Spor
25.01.2014 Cumartesi 14:00 Celal Atik S.S. İzmir BŞB. 100 64 Özel Bilgi İöo
25.01.2014 Cumartesi 16:00 Buca Akıncılar Serdar Yereli S.S. Altay 53 49 Bornova Belediyesi
26.01.2014 Pazar 16:00 Tire S.S. Tire Belediye 102 35 Yarimada Spor


Basketbol Genç Erkekler ? Grubu ?. Grup

Tarih Gün Saat Salon Ev Sahibi Takım Sonuç Misafir Takım


Basketbol Küçük Erkekler ? Grubu ?. Grup

Tarih Gün Saat Salon Ev Sahibi Takım Sonuç Misafir Takım


Basketbol Yıldız Erkekler ? Grubu ?. Grup

Tarih Gün Saat Salon Ev Sahibi Takım Sonuç Misafir Takım

1. Amatör Lig 9.Grup

Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Takım Sonuç Misafir Takım
29.09.2013 13:00 Çırpı 4 Eylül Stadı Çırpı Doğan Spor 3 0 Selçuk Bld. Spor
29.09.2013 13:00 Gümüldür Sahası Gümüldür Spor 6 2 Tire Spor
29.09.2013 13:00 Tire 4 Eylül Stadı Tire Bld. Spor Futbol 2 3 Kiraz 1 Eylülspor
29.09.2013 13:00 Saraçoğllu Stadı Ödemiş Gençlikspor 3 5 Beydağ Spor
05.10.2013 13:00 Kiraz ilçe Stadı Kiraz 1 Eylülspor ? - ? Gümüldürspor
05.10.2013 13:00 Tire 4 Eylül Stadı Tire Spor 0 3 Çırpı Doğan Spor
05.10.2013 13:00 Selçuk Gazi Mustafa Kemal Selçuk Bld. Spor 0 3 Ödemiş Gençlikspor
05.10.2013 13:00 Beydağ Atatürk Stadı Beydağ Spor 3 0 Tire Bld. Spor Futbol
13.10.2013 13:00 Tire 4 Eylül Stadı Tire Bld. Spor Futbol 3 0 Selçuk Bld. Spor
13.10.2013 13:00 Ödemiş Saraçoğlu Stadı Ödemiş Gençlikspor 1 4 Tire Spor
13.10.2013 13:00 Çırpı 4 Eylül Stadı Çırpı Doğan Spor 2 1 Gümüldür Spor
13.10.2013 13:00 Beydağ Atatürk Stadı Beydağ Spor 3 0 Kiraz 1 Eylülspor
19.10.2013 13:00 Kiraz Şehir Stadı Kiraz 1 Eylülspor 0 2 Çırpı Doğan Spor
19.10.2013 13:00 Tire 4 Eylül Stadı Tire Spor 1 3 Tire Bld. Spor Futbol
19.10.2013 13:00 Selçuk Gazi Mustafa Kemal Selçuk Bld. Spor 0 3 Beydağ Spor
19.10.2013 13:00 Gümüldür Sahası Gümüldür Spor 4 1 Ödemiş Gençlikspor
27.10.2013 13:00 Kiraz İlçe Stadı Kiraz 1 Eylülspor 3 0 Selçuk Bld. Spor
27.10.2013 13:00 Beydağ Atatürk Stadı Beydağ Spor 3 0 Tire Spor
27.10.2013 13:00 Tire 4 Eylül Stadı Tire Bld. Spor Futbol 3 0 Gümüldür Spor
27.10.2013 13:00 Ödemiş saraçoğlu Stadı Ödemiş Gençlikspor 2 0 Çırpı Doğan Spor
02.11.2013 13:00 Tire 4 Eylül Stadı Tire Spor 3 0 Selçuk Bld. Spor
02.11.2013 13:00 Çırpı 4 Eylül Stadı Çırpı Doğan Spor 2 1 Tire Bld. Spor Futbol
02.11.2013 13:00 Gümüldür Sahası Gümüldür Spor 1 2 Beydağ Spor
02.11.2013 15:00 Ödemiş Saraçoğlu Stadı Ödemiş Gençlikspor 2 1 Kiraz 1 Eylülspor
10.11.2013 13:00 Kiraz İlçe Stadı Kiraz 1 Eylülspor 2 1 Tire Spor
10.11.2013 13:00 Selçuk Gazi Mustafa Kemal Selçuk Bld. Spor 0 3 Gümüldür Spor
10.11.2013 13:00 Beydağ Atatürk Stadı Beydağ Spor 3 0 Çırpı Doğan Spor
10.11.2013 13:00 Tire 4.Eylül Stadı Tire Bld. Spor Futbol 2 0 Ödemiş Gençlikspor
18.11.2013
30.11.2013 13:00 Selçuk Gazi Mustafa Kemal Stadı Selçuk Bld. Spor 0 3 Çırpı Doğan Spor
30.11.2013 13:00 Tire 4 Eylül stadı Tire Spor 1 1 Gümüldür Spor
30.11.2013 13:00 Kiraz İlçe Stadı Kiraz 1 Eylülspor 2 3 Tire Bld. Spor Futbol
01.12.2013 13:00 Beydağ Atatürk Stadı Beydağ Spor 2 2 Ödemiş Belediye Spor
08.12.2013 13:00 Gümüldür Sahası Gümüldür Spor 3 1 Kiraz 1 Eylülspor
08.12.2013 13:00 Çırpı 4 eylül sahası Çırpı Doğan Spor 6 0 Tire Spor
08.12.2013 13:00 Ödemiş Saraçoğlu Stadı Ödemiş Gençlikspor 3 0 Selçuk Bld. Spor
08.12.2013 13:00 Tire 4Eylül Stadı Tire Bld. Spor Futbol 3 4 Beydağ Spor
14.12.2013 13:00 Selçuk Gazi Mustafa Kemal Stadı Selçuk Bld. Spor 0 3 Tire Bld. Spor Futbol
14.12.2013 13:00 Tire 4 Eylül Stadı Tire Spor 0 1 Ödemiş Gençlikspor
14.12.2013 13:00 gümüldür Sahası Gümüldür Spor 1 0 Çırpı Doğan Spor
14.12.2013 13:00 Kiraz İlçe Stadı Kiraz 1 Eylülspor 6 1 Beydağ Spor
21.12.2013 13:00 Çırpı 4 Eylül Sahası Çırpı Doğan Spor 1 0 Kiraz 1 Eylülspor
21.12.2013 13:00 Tire 4 Eylül Stadı Tire Bld. Spor Futbol 4 3 Tire Spor
21.12.2013 15:00 Ödemiş Saraçoğlu Stadı Ödemiş Gençlikspor 3 0 Gümüldür Spor
22.12.2013 13:00 Beydağ Atatürk Stadı Beydağ Spor 3 0 Selçuk Bld. Spor
29.12.2013 13:00 Selçuk Gazi Mustafa Kemal Selçuk Bld. Spor 0 3 Kiraz 1 Eylülspor
29.12.2013 13:00 Tire 4 Eylül Stadı Tire Spor 0 3 Beydağ Spor
29.12.2013 13:00 Gümüldür Sahası Gümüldür Spor 2 5 Tire Bld. Spor Futbol
29.12.2013 13:00 Çırpı 4 Eylül Sahası Çırpı Doğan Spor 2 0 Ödemiş Gençlikspor
04.01.2014 13:00 Selçuk Gazi Mustafa Kemal Selçuk Bld. Spor 0 3 Tire Spor
04.01.2014 13:00 Tire 4 Eylül Stadı Tire Bld. Spor Futbol 4 2 Çırpı Doğan Spor
04.01.2014 13:00 Kiraz İlçe Stadı Kiraz 1 Eylülspor 2 1 Ödemiş Gençlikspor
05.01.2014 13:00 Beydağ Atatürk Stadı Beydağ Spor 8 3 Gümüldür Spor
12.01.2014 13:00 Tire 4 Eylül Stadı Tire Spor ? - ? Kiraz 1 Eylülspor,
12.01.2014 13:00 Gümüldür Sahası Gümüldür Spor ? - ? Selçuk Bld. Spor,
12.01.2014 13:00 Çırpı 4 Eylül Sahası Çırpı Doğan Spor ? - ? Beydağ Spor,
12.01.2014 13:00 Ödemiş Saraçoğlu Stadı Ödemiş Belediye Spor 0 3 Tire Bld. Spor Futbol

U - 17 10. Grup

Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Takım Sonuç Misafir Takım
14.09.2013 13:00 Seferihisar sahası Seferihisar Spor 7 0 Çeşme Belediye Spor
14.09.2013 13:00 Tire 4 Eylül Stadı Tire Bld. Spor Futbol 1 6 Ödemiş Belediye Spor
14.09.2013 13:00 Ali Artuner Stadı Narlıdere Belediye Spor 3 3 Kiraz 1 Eylülspor
14.09.2013 13:00 Urla Stadı Urla Spor 3 0 Güzelbahçe Belediyespor
22.09.2013 13:00 Çeşme Dalyan Sahası Çeşme Belediye Spor 1 8 Tire Bld. Spor Futbol
22.09.2013 13:00 Kiraz Sahası Kiraz 1 Eylülspor 0 5 Urla Spor
22.09.2013 13:00 Güzelbahçe Sahası Güzelbahçe Belediyespor 0 3 Seferihisar Spor
22.09.2013 13:00 Ödemiş Sahası Ödemiş Belediye Spor 2 0 Narlıdere Belediye Spor
28.09.2013 13:00 Tire 4 Eylül Sahası Tire Bld. Spor Futbol 4 1 Seferihisar Spor
28.09.2013 13:00 Ali Artuner Stadı Narlıdere Belediye Spor 0 4 Çeşme Belediye Spor
28.09.2013 13:00 Urla stadı Urla Spor 1 1 Ödemiş Gençlikspor
28.09.2013 13:00 Kiraz stadı Kiraz 1 Eylülspor 3 0 Güzelbahçe Belediyespor
06.10.2013 13:00 ödemiş Stadı Ödemiş Gençlikspor 3 0 Kiraz 1 Eylülspor
06.10.2013 13:00 Çeşme Dalyan Sahası Çeşme Belediye Spor 2 7 Urla Spor
06.10.2013 13:00 seferihisar Sahası Seferihisar Spor 5 0 Narlıdere Belediye Spor
06.10.2013 13:00 Güzelbahçe Sahası Güzelbahçe Belediyespor 0 3 Tire Bld. Spor Futbol
12.10.2013 13:00 Ali Artuner Stadı Narlıdere Belediye Spor 0 5 Tire Bld. Spor Futbol
12.10.2013 13:00 Urla Stadı Urla Spor 2 0 Seferihisar Spor
12.10.2013 13:00 Kiraz sahası Kiraz 1 Eylülspor 0 3 Çeşme Belediye Spor
12.10.2013 13:00 Güzelbahçe Sahası Güzelbahçe Belediyespor 0 3 Ödemiş Gençlikspor
20.10.2013 13:00 Çeşme Dalyan Stadı Çeşme Belediye Spor 0 1 Ödemiş Gençlikspor
20.10.2013 13:00 Seferihisar Sahası Seferihisar Spor 3 0 Kiraz 1 Eylülspor
20.10.2013 13:00 Tire 4 Eylül Stadı Tire Bld. Spor Futbol 1 1 Urla Spor
20.10.2013 13:00 Ali Artuner Stadı Narlıdere Belediye Spor 3 0 Güzelbahçe Belediyespor
26.10.2013 13:00 Ödemiş Sahası Ödemiş Gençlikspor 5 1 Seferihisar Spor
26.10.2013 13:00 Urla Stadı Urla Spor 1 0 Narlıdere Belediye Spor
26.10.2013 13:00 Kiraz Sahası Kiraz 1 Eylülspor 0 3 Tire Bld. Spor Futbol
26.10.2013 13:00 Güzelbahçe Sahası Güzelbahçe Belediyespor 0 3 Çeşme Belediye Spor
05.10.2013
03.11.2013 13:00 Çeşme Dalyan Sahası Çeşme Belediye Spor 1 1 Seferihisar Spor
03.11.2013 13:00 Ödemiş Sahası Ödemiş Belediye Spor 1 0 Tire Bld. Spor Futbol
03.11.2013 13:00 Kiraz Stadı Kiraz 1 Eylülspor 0 3 Narlıdere Belediye Spor
03.11.2013 13:00 Güzelbahçe Sahası Güzelbahçe Belediyespor 0 3 Urla Spor
09.11.2013 13:00 Ali Artuner Sahası Narlıdere Belediye Spor 3 5 Ödemiş Gençlikspor
09.11.2013 13:00 Tire 4 Eylül Stadı Tire Bld. Spor Futbol 2 3 Çeşme Belediye Spor
09.11.2013 13:00 Urla stadı Urla Spor 3 0 Kiraz 1 Eylülspor
09.11.2013 13:00 Seferihisar Sahası Seferihisar Spor 3 0 Güzelbahçe Belediyespor
17.11.2013 13:00 Seferihisar Sahası Seferihisar Spor 2 2 Tire Bld. Spor Futbol
17.11.2013 13:00 Çeşme Dalyan Sahası Çeşme Belediye Spor 2 2 Narlıdere Belediye Spor
17.11.2013 13:00 Ödemiş Sıtadı Ödemiş Gençlikspor 2 1 Urla Spor
17.11.2013 13:00 Güzelbahçe Sahası Güzelbahçe Belediyespor - - Kiraz 1 Eylülspor
23.11.2013 13:00 Kiraz Sahası Kiraz 1 Eylülspor 0 3 Ödemiş Belediye Spor
23.11.2013 13:00 Urla Stadı Urla Spor 8 1 Çeşme Belediye Spor
23.11.2013 13:00 Ali Artuner Stadı Narlıdere Belediye Spor 0 1 Seferihisar Spor
23.11.2013 13:00 Tire 4 Eylül Stadı Tire Bld. Spor Futbol 3 0 Güzelbahçe Belediyespor
01.12.2013 13:00 Tire 4 Eylül Stadı Tire Bld. Spor Futbol 4 1 Narlıdere Belediye Spor
01.12.2013 13:00 Seferihisar Sahası Seferihisar Spor 3 3 Urla Spor
01.12.2013 13:00 Çeşme Dalyan Sahası Çeşme Belediye Spor 3 0 Kiraz 1 Eylülspor
01.12.2013 13:00 Ödemiş Stadı Ödemiş Gençlikspor 3 0 Güzelbahçe Belediyespor
07.12.2013 13:00 Ödemiş Stadı Ödemiş Gençlikspor 3 0 Çeşme Belediye Spor
07.12.2013 13:00 Kiraz Sahası Kiraz 1 Eylülspor 0 3 Seferihisar Spor
07.12.2013 13:00 Urla Stadı Urla Spor 3 1 Tire Bld. Spor Futbol
07.12.2013 13:00 Güzelbahçe Sahası Güzelbahçe Belediyespor 0 3 Narlıdere Belediye Spor
15.12.2013 13:00 Seferihisar Sahası Seferihisar Spor 2 1 Ödemiş Belediye Spor
15.12.2013 13:00 Ali Artuner Sahası Narlıdere Belediye Spor 2 4 Urla Spor
15.12.2013 13:00 Çeşme Dalyan Sahası Çeşme Belediye Spor 3 0 Güzelbahçe Belediyespor
15.12.2013 13:00 Tire 4Eylül Stadı Tire Bld. Spor Futbol 3 0 Kiraz 1 Eylülspor

Voleybol Genç Bayan (C) Grubu

Tarih Gün Saat Salon A Takım Sonuç B Takım

Voleybol Yıldız Kızlar (?) Grubu

Tarih Gün Saat Salon A Takım Sonuç B Takım
Etkinlik Takvimi
Takımlarımız Bu Hafta
Basketbol EBBL 1. Grup
Takım O G M P
İzmir BŞB. 12 12 0 24
Bostanlı Spor 12 9 3 21
Tire Belediye 12 8 4 20
Altay 12 6 6 18
Özel Bilgi İöo. 12 5 7 17
Bornova Belediyesi 12 2 10 14
Yarımada Spor 12 0 12 11
1. Amatör Lig 9.Grup
Takım O G B M P
Beydağspor 14 11 1 2 34
Tire Belediyespor 14 10 0 4 30
Çırpı Doğanspor 14 10 0 4 30
Gümüldürspor 14 6 2 6 20
Kiraz 1 Eylülspor 14 6 1 7 19
Ödemiş Gençlilspor 14 6 1 6 19
Tirespor 14 4 1 9 13
Selçuk Belediyespor 14 0 0 14 0
U - 17 10.Grup
Takım O G B M P
Ödemiş Belediye Spor 14 12 1 1 37
Urla Spor 14 10 3 1 33
Tire Bld. Spor Futbol 14 9 2 3 29
Seferihisar Spor 14 8 3 3 27
Çeşme Belediye Spor 14 5 2 7 17
Narlıdere Belediye Spor 14 3 2 9 11
Kiraz 1 Eylülspor 14 1 1 12 4
Güzelbahçe Belediyespor 14 0 0 14 0
Voleybol Genç Bayan (C) Grubu
Takım O G M P
Coding & Design By: ( MisLimyA )